İLKNUR EŞİZ ~ KATILDIĞI PROJELER

  • - SIRALA -

EGE ÜNİVERSİTESİ EMEL AKIN MODA TASARIM MESLEK YÜKSEK OKULU

Tamamen dikiş atölyesine çevrilen sınıfta Moda Tasarım bölümü öğrencileri önce deneme dikişi yaptılar, ardından dağıtılan renkli keçelerle makas kılıfı diktip kendinlerine özgü tasarladılar.


KARİYER EĞİTİM KURUMLARI-KADIKÖY

22.03.2016 tarihinde Kariyer Eğitim Kurumları Kadıköy şubesinde gerçekleşen workshop etkinliğinde, Moda tasarım bölümü öğrencileri Singer’in son teknoloji ürünlerini kullanarak hediye verilen makasları için kılıf dikimi gerçekleştirdiler.


KARİYER EĞİTİM KURUMLARI-NİŞANTAŞI

08.03.2016 tarihinde Kariyer Eğitim Kurumları - Nişantaşı Şubesinde yüksek katılım ile gerçekleşen workshop etkinliğinde öğrenciler makas kılıfı yaparken yaratıcılıklarını sergilediler.


2016 ISMEK SEMİNERİ

25.01.2016 tarihinde Grand Cevahir Otel’de düzenlenen İSMEK Hizmetiçi Eğitim seminerinde son teknoloji dikiş ve nakış makina bilgileri, sanayi makinaları ve basit tamirat bilgileri paylaşıldı.


SINGER VE HAKAN AKKAYA EĞİTİM SEMİNERİNDE!

18.11.2015 tarihinde İzmir–Ege Üniversitesi/Atatürk Kültür Merkezi'ndeydik. Halk Eğitim ve Kız Meslek Lisesi Öğretmenleri ile Ege Üniversitesi Tekstil ve Moda Bölümü öğrencilerinin yüksek katılımı ile toplantıda Hakan Akkaya ile keyifli bir sohbet gerçekleştirildi.


ÜSKÜDAR İMKB TEKNİK VE MESLEK LİSESİ

11.11.2015 tarihinde Üsküdar İMKB Teknik ve Meslek Lisesinde Hakan Akkaya ve Singer olarak söyleşi yaptık. Singer ve dikiş makinalarının geldiği son nokta,gelişen teknolojiler hakkında Dikiş ve Tekstil bölümü öğrencilerine bilgiler verildi.Bölümdeki tüm öğrencilerle workshop çalışması ve uygulamalı anlatımlar gerçekleştirildi.


KADIKÖY KIZ MESLEK LİSESİ

27.04.2015 tarihinde Kadıköy Meslek Lisesinde Hakan Akkaya ve Singer olarak söyleşi yaptık. Singer ve dikiş makinalarının geldiği son nokta, gelişen teknolojiler hakkında Dikiş ve Tekstil bölümü öğrencilerine bilgiler verildi. Daha sonra Hakan Akkaya'nında katılımıyla başlayan sohbette öğrenciler ünlü modacıya modaya dair merak ettiklerini sordular.


BLOGGERLAR

28.04.2015 tarihinde İstanbul - Fenerbahçe Remy's Cafe de gerçekleşen moda bloggerları toplantısında Hakan Akkaya ile keyifli bir sohbet gerçekleştiren katılımcılar modaya dair merak ettikleri herşeyi sorma fırsatını yakaladılar. Yanlarında getirdikleri giysileri küçük dokunuşlarla yeniden modalarını yaratan bloggerlar gün boyu dikiş dikip keyifli vakit geçirdiler.


ÇOCUK FESTİVALİ

Planet TV tarafından 11 - 12 Ekim tarihlerinde düzenlenen ve Bebek Park’ında gerçekleşen Çocuk Festivali’ne Singer de katıldı. Singer Eğitim Koordinatörü İlknur Eşiz ve diğer uzmanlar denetiminde ve yardımıyla çocuklar; kendi gezegenlerini simgeleyen yastıklar yarattı. Son derece keyifli geçen bu hafta sonunda; çocuklar diktikleri yastıklarla evlerine dönerken, ebeveynler dikişle ilgili sorularına yanıt bulabildiler.


YENİ DÖNEM İSMEK SEMİNERİ

30 Eylül 2014'te gerçekleşen İSMEK Eğitim seminerine 340 öğretmen katıldı. Singer genel müdürü Sinem Hanım'ın sunumuyla başlayan eğitim gününde; genel dikiş bilgileri verildi, yeni Singer ürünleri ve internet sitelerimiz tanıtıldı. Hakan Akkaya'nın da konuşmacı olarak katıldığı, deneyimlerini paylaştığı seminerin 2. yarısında; dikiş çalışması yapan katılımcılar günün sonunda Singer ve Miss Kumash'tan hediyelerle uğurlandı.


HAYATA DAİR

18 yıllık televizyon deneyimiyle Singer Eğitim Koordinatörümüz İlknur Eşiz, 6 Haziran 2014'ten itibaren her çarşamba MC TV'de "Hayata Dair" programında sizlerle... Temel dikiş bilgilerinden örnek çalışmalara, dikişin püf noktalarından pratik dikiş çözümlerine bir çok konudan bahsedilecek programı her çarşamba 10:30'dan itibaren seyredebilirsiniz.


2014 İSMEK SEMİNERİ

28 Ocak 2014’te, düzenlenen İSMEK Hizmetiçi Eğitim seminerinde Singer’in son teknoloji dikiş ve nakış makina bilgileri, sanayi makinaları ve basit tamirat bilgileri paylaşıldı. Gün boyu süren eğitimde makina kullanımlarına da yer verildi. Bilgilendirme sonrası yapılan dikiş atöylesi İlknur Eşiz tarafından yönetildi.