HAKAN AKKAYA ~ YER ALDIĞI PROJELER

  • - SIRALA -

SINGER VE HAKAN AKKAYA EĞİTİM SEMİNERİNDE!

18.11.2015 tarihinde İzmir–Ege Üniversitesi/Atatürk Kültür Merkezi'ndeydik. Halk Eğitim ve Kız Meslek Lisesi Öğretmenleri ile Ege Üniversitesi Tekstil ve Moda Bölümü öğrencilerinin yüksek katılımı ile toplantıda Hakan Akkaya ile keyifli bir sohbet gerçekleştirildi.


SINGER İLE HAKAN AKKAYA EĞİTİM SEMİNERİNDE!

12.11.2015 tarihinde Konya’da Halk Eğitim ve Komek Öğretmenlerinin yüksek katılımı ile gerçekleşen toplantıda Hakan Akkaya ile keyifli bir sohbet gerçekleştiren katılımcılar modaya dair merak ettikleri herşeyi sorma fırsatını yakaladılar,gerçekleşen workshop etkinliğinde ise son teknoloji ürünlerini denediler.


ÜSKÜDAR İMKB TEKNİK VE MESLEK LİSESİ

11.11.2015 tarihinde Üsküdar İMKB Teknik ve Meslek Lisesinde Hakan Akkaya ve Singer olarak söyleşi yaptık. Singer ve dikiş makinalarının geldiği son nokta,gelişen teknolojiler hakkında Dikiş ve Tekstil bölümü öğrencilerine bilgiler verildi.Bölümdeki tüm öğrencilerle workshop çalışması ve uygulamalı anlatımlar gerçekleştirildi.


SINGER İLE HAKAN AKKAYA OKULUNA GELİYOR!

20.10.2015 tarihinde Zeytinburnu İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesinde Hakan Akkaya ve Singer olarak söyleşi yaptık. Tüm öğrencilerle workshop çalışması ve uygulamalı anlatımlar gerçekleştirildi. Sohbette öğrenciler ünlü modacıya modaya dair merak ettiklerini sordular. Plaket töreni ile etkinlik son buldu.


SINGER İLE HAKAN AKKAYA KARİYER EĞİTİM KURUMLARINDA!

19.10.2015 tarihinde Kariyer Eğitim Kurumları – Nişantaşı Şubesinde, Moda Bölümü öğrencilerinin katılımı ile gerçekleşen toplantıda Hakan Akkaya ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdiler. Bölüm öğrencileri ile gerçekleşen workshop etkinliğinde ise öğrenciler son teknoloji ürünlerini denediler.


SINGER İLE HAKAN AKKAYA OKULUNA GELİYOR!

26.05.2015 tarihinde Bakırköy Kız Teknik ve Meslek Lisesinde Hakan Akkaya ve Singer olarak söyleşi yaptık. Singer ve dikiş makinaları hakkında Dikiş ve Tekstil bölümü öğrencilerine bilgiler verildi. Hakan Akkaya’nında katılımıyla başlayan sohbette öğrenciler ünlü modacıya modaya dair merak ettiklerini sordular.


SINGER İLE HAKAN AKKAYA KADIKÖY MESLEK LİSESİNDE

27.04.2015 tarihinde Kadıköy Meslek Lisesinde Hakan Akkaya ve Singer olarak söyleşi yaptık. Singer ve dikiş makinalarının geldiği son nokta, gelişen teknolojiler hakkında Dikiş ve Tekstil bölümü öğrencilerine bilgiler verildi. Daha sonra Hakan Akkaya'nında katılımıyla başlayan sohbette öğrenciler ünlü modacıya modaya dair merak ettiklerini sordular.


SINGER'LE HAKAN AKKAYA OKULUNA GELİYOR!

28.04.2015 tarihinde Çağaloğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde Hakan Akkaya ve Singer olarak söyleşi yaptık. Gelişen teknolojiler hakkında Dikiş ve Tekstil bölümü öğrencilerine bilgiler verildi. Hakan Akkaya'nında katılımıyla başlayan sohbette öğrenciler ünlü modacıya modaya dair merak ettiklerini sordular.


KIZ MESLEK LİSESİ SEMİNERİ-2

12 Mart 2015'te (Polis Eğitim ve Kongre Merkezi) PEKOM'daydık. Katılımcılar, İstanbul Anadolu yakasında bulunan Kız Meslek Liseleri öğretmenleriydi. Öncelikle; markamızdan ve yeniliklerimizden bahsettik. Ardından; workshop çalışması yapıldı ve Hakan Akkaya ile söyleşi gerçekleşti.


KIZ MESLEK LİSESİ SEMİNERİ-1

10 Mart 2015'te Sakıp Sabancı Öğretmen Evi'ndeydik. Katılımcılar, İstanbul Anadolu yakasında bulunan Kız Meslek Liseleri öğretmenleriydi. Öncelikle; markamızdan ve yeniliklerimizden bahsettik. Ardından; workshop çalışması yapıldı ve Hakan Akkaya ile söyleşi gerçekleşti.


ADANA ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

18 Aralık 2014’te Adana - Çukurova Üniversitesi’nde Singer'in düzenlediği dikiş atölye çalışması sonrası; konferans salonunda Hakan Akkaya’nın çalışmaları ve yaptıkları üzerine bir söyleşi gerçekleşti. Sohbet; sorularla devam ederken bol fotoğraf çekimiyle gün sona erdi…


GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

17 Aralık 2014’te Gaziantep Üniversitesi’nde Singer'in düzenlediği dikiş atölye çalışması sonrası; konferans salonunda Hakan Akkaya’nın çalışmaları ve yaptıkları üzerine bir söyleşi gerçekleşti. Sohbet; sorularla devam ederken bol fotoğraf çekimiyle gün sona erdi…


KONYA - SELÇUK ÜNİVERSİTESİ

20 Kasım 2014’te Konya – Selçuk Üniversitesi’nde Singer'in düzenlediği dikiş atölye çalışması sonrası; konferans salonunda Hakan Akkaya’nın çalışmaları ve yaptıkları üzerine bir söyleşi gerçekleşti. Sohbet; sorularla devam ederken bol fotoğraf çekimiyle gün sona erdi…


ÇOCUK FESTİVALİ

Singer’in de dahil olduğu, Planet TV tarafından 11 - 12 Ekim tarihlerinde düzenlenen ve Bebek Park’ında gerçekleşen Çocuk Festivali’ne Hakan Akkaya Cumartesi günü Singer'in davetlisi olarak katıldı. Çocukların ve ailelerin ilgisini çeken Hakan Akkaya onlarla sohbet edip fotoğraf çektirdi. Ayrıca Singer’in festival boyunca düzenlediği “Benim Planetim, Benim Dünyam” konulu yastık dikiş atölyesinede de keyifli zaman geçirdi.


SINGER ile İSMEK SEMİNERİ

30 Eylül 2014'te gerçekleşen İSMEK Eğitim seminerine 340 öğretmen katıldı. Singer genel müdürü Sinem Hanım'ın sunumuyla başlayan eğitim gününde; genel dikiş bilgileri verildi, yeni Singer ürünleri ve internet sitelerimiz tanıtıldı. Hakan Akkaya'nın da konuşmacı olarak katıldığı, deneyimlerini paylaştığı seminerin 2. yarısında; dikiş çalışması yapan katılımcılar günün sonunda Singer ve Miss Kumash'tan hediyelerle uğurlandı.


MODA HAFTASI

2014’ün 10 - 15 Mart tarihleri arası gerçekleşen Mercedes Benz Fashion Week İstanbul kapsamında gerçekleşen Hakan Akkaya defile sponsorlarından biri de Singer'di.